Hei
da var teknisk kontroll bestilt.
Men får ikke time før om litt over 3 uker.
Men ved en evt. 2 gangsvisning, er det da mulig og ta drop-in, eller må jeg bestille en ny time igjen?.
Så det var litt forskjellige svar angående drop-in men

.
Blir jo sikkert ikke nå mindre pågang på biltilsynet fremover, vært greit å fått skilt på bilen før vinteren kommer igjen

Noen som vet om hvis jeg må på 2 gangsvisning, kan jeg da ta det på en annen trafikkstasjon eller må jeg gjøre dette på samme trafikkstasjon som jeg tok førstegangsvisningen på?.
Jeg bor ca 3 minutter unna med bil til min nærmeste trafikkstasjon, men jeg tar den nå på en annen stasjon som er ca 40 minutt unna.
ring samme plassen som du bestilte time til din bil, så får du rett svar. her i stavanger varierer det om du kan få drop in på 2 gangs visning. og dem leiker helst at man kommer tilbake til samme stasjon, men er egentlig ikke sikkert det er noe fasit der heller.