AMCARFORUM.NO
https://www.amcarforum.no/phpBB2/

Noen som kan hjelpe meg å stille opp med biler??
https://www.amcarforum.no/phpBB2/viewtopic.php?f=5&t=5057
Side 1 av 1

Forfatter:  crazy30 [ Man 14. Jul 2008 10:44 ]
Innleggets emne:  Noen som kan hjelpe meg å stille opp med biler??

trenger biler til forskjellige modell shoots de vil foregå i vestfold eller oslo ..bilene ska hvere i bra stand å se bra ut på bilder..dere vil også få murlighet til å kunne få noen bra bilder av bilene deres vis det er ønskelig mot takk for lånet..ta kotakt

Forfatter:  Ornamental [ Tir 15. Jul 2008 15:39 ]
Innleggets emne: 

Hey, en gylden mulighet til å bytte verdifull fritid og bensinpenger mot et par skinnende blanke bilder av bilen min, "som takk for lånet"!
Steike, nå fikk jeg skikkelig lyst til å kontakte en eller annen fullstendig anonym crazy30, bare for at h*n skal få stablet et eller annet skanky skjelett på bilen min og tatt bilde av det.

Legg ut noen bilder du allerede har tatt av biler og babes, eh?
Om noen av sitt hjertes godhet skulle finne på å vurdere å kontakte deg, så hadde det sikkert vært ålreit å ha en viss peil på nivået ditt på forhånd. Kjipt å skulle ende opp med bilder som er kjedeligere enn de bestefar knipset av leiebilen i Spania.

Forfatter:  crazy30 [ Tir 15. Jul 2008 18:15 ]
Innleggets emne: 

hvordan legger jeg ut bilder da??

Forfatter:  v8power [ Tir 15. Jul 2008 23:48 ]
Innleggets emne: 

Ornamental er litt krass, men har noen poenger. Skal litt til for å få eiere av slike biler opp av sofaen og bruke timesvis på fotoshooting. Men man vet jo aldri. Har selv stillt bilen til disposisjon for både foto og diverse filmopptak tidligere , men uten betaling gidder jeg ikke.
Dessuten er det dessverre mange tullinger i din bransje og jeg har opplevd både manglende betaling og til og med fått en 40000 kroners skade på bilen under en innspilling.
Folk som har strøkne biler vil heller låne vekk datteren sin til en pornofilm enn bilen.

Forfatter:  Bead-lock [ Ons 16. Jul 2008 00:44 ]
Innleggets emne: 

Hadde jeg hatt datter, hadde hun ikke blitt lånt ut til en snuskete film heller... :roll:

Å bilen?, ja... bare betal godt du...

Bilde

Forfatter:  Ornamental [ Ons 16. Jul 2008 03:03 ]
Innleggets emne: 

crazy30 skrev:
hvordan legger jeg ut bilder da??

Det er i bunn og grunn to måter å gjøre det på, den ene er å laste opp bildene på en ekstern nettside, f.eks Photobucket, og hotlinke dem her.
Slik som dette bildet:
Bilde
Trykk på "siter" knappen i denne posten for å se hvordan det ser ut før posting.


Den andre er å ta en titt mellom den hvite boksen du skriver posten din i, og "OK" knappen du trykker på for å poste innlegget ditt. :wink:

Jeg foretrekker eksterne nettsider, for det meste bruker jeg Photobucket.


Men ærlig talt, en fotograf som ikke en gang har peiling på hvordan man legger ut bilder på nett...? :?

Forfatter:  ban1 [ Ons 16. Jul 2008 10:10 ]
Innleggets emne: 

Har du en web side du kan referere til så kan du jo legge ut linken her`?

Så kan vi se hva dette dreier seg om.

Side 1 av 1 Tidssone UTC + 1 time [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/