Tomas van skrev:
Ikke f om bt kjører flatt jern i 15 min
Er nok heller 15 sek for å sjekke røykutvikling
rokkern skrev:
Syke mennesker ! Er det virkelig meningen at en motor skal tåle 15min på fullt turtall med full gass. Er redd samtlige av mine kjøretøyer hadde rast med sånn behandling. Hva ga de som begrunnelse ?? Teste hva med eksosen ? Utslipp?? Blei nesten nervøs for kontrollen på kjerra mi til våren nå.
Jeg var med husker jeg (bare 4 1/2 år da) Først sjekket de bremser, så litt mer under, da tok de bilen bak bygget hos BT (fikk ikke lov å bli med

), Kom tilbake 20 minutter etter på, sa at bilen hadde strykt på avgass kontroll. Faren min fikk tilbake bilen og fikk høre den strøyk avgass prøva, så ukene etter begynte motoren å bli dårlig, kjølevannet forsvant, det begynte å tåke ut av olje påfylling røret. Det var i samme periode vi flyttet til Porsgrunn, så faren min parkerte den bilen hos farmor, vi måtte taue van'n opp til farmor, etter en -90 modell suburban som pappa hadde kjøpt. Så når faren min dro på EU-godkjenning i Porsgrunn med Sub'n spurte han ossen man teste avgass'n, de sa: " De bare tramper'n i bånn " men det gjorde de bare i Oslo, siden det var der det nye reglemente var testet.
Men ikke bekymre deg rokkern, forhåpentlig vis gjør de ikke dette lenger, hvis du er ussiker tar du EU-godkjenninga de hos en gammal merkaniker med litt 'vett' i hue, så er du nok redda!

Men tar du den her i byen når du er nede hos Bead-lock, så heter stedet vi tar alle bilene våre A. GOBERG
http://www.goberg.no/ . Bead-lock kjenner dem sikkert!

_________________
1986 GMC VANDURA G20
1990 Chevrolet Beauville G20 (Delebil)
2000 TH!NK CITY (Bruksbil)
1978 Volvo 244 GL Prototype (Bruksbil/Langkjøring)
Lærling Tunge Kjøretøy

Two Tone, Beige and Rust!