AMCARFORUM.NO
https://www.amcarforum.no/phpBB2/

rust chevrolet blazer k5
https://www.amcarforum.no/phpBB2/viewtopic.php?f=3&t=15497
Side 1 av 1

Forfatter:  borgemann [ Lør 16. Apr 2011 19:19 ]
Innleggets emne:  rust chevrolet blazer k5

hei. tok en kikk bak i k5'n i dag og fant no rust...på høgresida rett ved diselpåfyllinga så sitter det noe lignande eit rør på skrå, som skal dekke over røret som går fra diselpåfyllinga og ned til tanken. det "røret" er jo eit slags deksel som skal hindre at det kommer søle å drit inn i bilen, men det var nesten rusta bort, eller i hvertfall ein stort høl i det. nokon som veit om det går ann å fa tak i det nytt, eventuelt kor?, eller om det kanskje er nokon som har liggande brukt som ikkje er så ille med rst på

på forhånd takk!

Forfatter:  kitt [ Lør 16. Apr 2011 22:04 ]
Innleggets emne:  Re: rust chevrolet blazer k5

Den delen fåes ny av LMC truck mange andre firmaer har også

Forfatter:  borgemann [ Lør 16. Apr 2011 22:40 ]
Innleggets emne:  Re: rust chevrolet blazer k5

ok, takk. prøvde å leite litt, men er det no spesielt navn på den delen? vanskelig og finne fram på LMC truck..
men er det trygt å handle direkte fra usa? koss er det med frakt og slikt?

Forfatter:  AW-100 [ Lør 16. Apr 2011 22:49 ]
Innleggets emne:  Re: rust chevrolet blazer k5

Er kjempegreit å handle direkte fra US. Eneste problemet er at noen butikker ikke sender ut av Amerika. Men da ordner du deg bare en konto hos jetcarrier eller noe slikt. Tar du prisen i USD og multipliserer med 10 har du ca pris i NKR levert på døra... :)

Forfatter:  borgemann [ Lør 16. Apr 2011 23:19 ]
Innleggets emne:  Re: rust chevrolet blazer k5

okei :) men er det noen butikker du anbefaler? er LMC truck greit? einaste problemet mitt er at eg ikkje er så god i engelsk så har litt problemer med å finne fram..

Side 1 av 1 Tidssone UTC + 1 time [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/